Menü
Alışveriş Sepetim

XML Linklerimiz

XML linklerimiz aşağıda, ister sisteminizde ister diğer e ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz. 


https://www.toptanal.com.tr/toptanal.xml

Kayıt olduktan sonra, 0554 471 14 14  numaraları telefonu arayıp bayi olmak istediğini belirtmelidir.Telefon görüşmesi sonrasında, bayi üyeliğiniz onaylanacaktır.Oturum aç linkinden oturum açıp size özel bayi fiyatlarını görebilirsiniz. 


Neden Toptanal.com.tr ? 


En Düşük Fiyat

Satın alınan ürünlerin büyük bir kısmını Toptanal.com kendisi ithal eder, bu operasyon sayesinde toptanal.com bayilerine indirimli fiyatlar sunmaktadır.


Alışverişte %100 Güven !

toptanal.com güvenlik konusunda son teknolojinin tüm niteliklerinden sonuna kadar faydalanmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Zaten bayi girişi yaparken bile bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Aynı şekilde sepet adımındaki tüm bilgilerinizde öyle...


Depodan Teslim

toptanal.com deposuna gelerek siparişlerinizi depomuzdan teslim alabilir, dilerseniz depomuzu gezebilirsiniz. Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olduğundan siparişlerinizi depomuzdan teslim alabilirsiniz.


Dropshipping Sistemi:

Satışını yapmış olduğunuz ürünlerin hiç stoğunu tutmadan direk müşterinize gönderimini sağlıyoruz. Ürün veya ürünler en geç 12 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilip müşterinize ulaştırılmak üzere yola çıkmış olur. Gün içerisinde siparişlerim sayafından kargo bilgilerini alarak sisteminize girebilirsiniz.


XML Entegrasyonu Sistemi :

Xml entegrasyonu sağlamaktayız ve bunun için hiç bir ücret talep etmemekteyiz. İnternet sitenizin yazılımı XML kullanımını destekliyorsa ücretsiz XML entegrasyonu hizmetimiz sayesinde birkaç dakika içinde yüzlerce ürünümüzü açıklamaları ve fotoğraflarıyla birlikte sitenize yükleyebilirsiniz.