U Tipi Bebek Ağız Bakım ve Diş Fırçası

  • Ürün Kodu: 3G486MMZ0D
  • Kategori: Kozmetik
  • 25,86 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
U Tipi Çocuk Ağız Bakım Ve Diş Fırçası

U Tipi Bebek Ağız Bakım ve Diş Fırçası

Yeni çocuk bebek diş fırçası U silikon diş fırçası ağız temizleme manuel diş fırçası Açıklama Bebek diş fırçası, yürümeye başlayan çocukların veya çocukların ağzının şekline iyi uyuyor, her yönde diş temizliği için yardımcı oluyor
Güzel şekil, çok çekici, çocuklar sevecek
çocuklar u-tipi diş fırçası, dişlerini dikkatlice fırçalamayı sevme olasılığını artırabilir ve iyi bir alışkanlık geliştirmelerine yardımcı olabilir. Güvenli malzeme, özel koku yok, bebek daha sağlıklı kullanın. 

Silikon Fırça Kafası Yüksek Sıcaklığa Dayanıklıdır ve Sıradan Zamanlarda Dezenfekte Edilebilir. 

soft Kıllar: Yumuşak Kıllar Bebeğinizin Diş Etlerine Zarar Vermez. Dişlerinizin Her Köşesini Temizleyin ve Bebeğinizin Diş Etlerini Koruyun. 
Bebeğin Avuç İçine Uygun Tutamak Bebeğin Kullanımını Kolaylaştırır. 
healthier Diş Bakımı: U Şeklinde Fırça Kafası Tasarımı, 360 Bebeğinizin Dişlerin temizleyin Özellikler Bebek diş fırçası 
Renk: pembe 
Malzeme: silikon. 
Boyut: 4.72x1.97 inç.. 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
Toptanal Elektronik ve Hediyelik Eşya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi

Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi iade Kodu: 1826748851323
Sürat Kargo İstoç Şubesi iade Kodu: 1297741537 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi  iade Kodu: 647051375
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi   iade Kodu: 427864158

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...