Spin Mop Tablet Mop Kendinden Sıkmalı Kovasız 2 Bez + 10 Tozbezi

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Spin Mop Tablet Mop Kendinden Sıkmalı Kovasız 2 Bez + 10 Tozbezi

Çin Malı Basit Ürünlerle Karıştırmayın Spin Mop Mikrofiber Kendinden Sıkmalı Tablet Mop Paspas Kovasız Pratik Yedek Bez + 5 Adet Tozbezi Sıkma Mekanizmalı Mikro FiberTemizlik Mop Paspas · İleri teknoloji tasarımı sayesinde el deymeden paspasınızı temizleyebilirkurulayabilirsiniz.Kendi kendini temizleyebilir, Klasik PVA moplardan farklı özel bir sıkma sistemi geliştirilmiştir. yana doğru katlanarak presleme yapar · Uzatma çubuğu tasarımı sayesinde köşeleri temizlemek kolaydır.· Zamandan Tasarruf Edin, Daha Hızlı Temizleyin Döner Kulp kolayca Mobilya Altlarını Alır· Mikrofiber Bezi Makinede Yıkanabilir -Tek Kullanımlık Ürünlerden Çok Daha Ekonomik.· Ç ift kilitleme teleskopik sistemli 360 döner · Daha az efor sarf ederek parke, laminant, fayans, ta ş ve beton zeminleritemiz bir zaman diliminde temizleyin· Mikrofiber bezi sayesinde, etrafa saçılan kırıntı, toz, saç ve tüylerikolayca temizler. 
· Temizlemek çok kolaydır. 
· Yerleri öncelikle süpürmeye gerek kalmaz. 
· Tüm yüzeylerde ve laminant parkelerde güvenle kullanılabilir. 
· Halılara dökülen tüy ve saçları tümüyle toplar. 
· Kirlenen başlık yedeğiyle kolayca değiştirilir. 
· Değişik yüzeylerde, farklı başlıklarla temizlik yapılabilir. 

Paket İçeriği: 
1 Adet SıkmaMekanizmalı Mikrofiber Mop 
2 Yedek Mikrofiber Bez 
10 Adet Tozbezi Hediye 
 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...