Sixpad Abs Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2li Set Aleti

  • Ürün Kodu: CY8Y5N86EK
  • Kategori: Medikal
  • 174,92 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti

Sixpad Abs Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2li Set Aleti

SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti  EMS Hip Trainer Elektrot Kalça Kas & Masaj Basen Toplama Selülit  Kas Toneri - Karın Tonlama Kemeri Vücut Koluna Uygun - Abs Eğitmeni Kas Toneri - Kas Stimülatörü - Elektrik Kas Stimülasyonu Abs Stimülatörü Evde Ofis Spor Salonu 
 
Bu Kaslı Tonik Yardımcı Olabilir: 2 ay içinde art arda kullanımdan sonra en iyi rakamı elde etmek için vücut kaslarını güçlendirmek, sıkılaştırmak ve güçlendirmek istiyorsanız. Bu SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ekstra hafif, ultra ince, dayanıklı ve taşımak için uygun. Abs Trainer Kas Toneri kıyafetlerin altında vücudunuzda belli etmeyecek bir şekilde giyilebilir, bu yüzden okurken, film izleme veya ev işleri sırasında veya hatta iş veya yürüyüş gezileri sırasında kullanabilirsiniz.

Sizin İçin Kolay: Aşırı kilolu insanlar için çok yararlıdır: fitness tutkunları, vücut geliştiriciler, meşgul insanlar, genç beyaz yakalar, pasif bir yaşam tarzına öncülük eden insanlar veya egzersizlerden nefret eden insanlar. Etkili egzersiz, spor salonunun gerçek yerine geçer. SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti hem erkekler hem de kadınlar için. Kasların eğitimi ve kilo kaybı içindir.

6 Modlu: Elektrikli SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti  isteğe bağlı olarak 6 modu ve 9 yoğunluk seviyesi vardır. Bu cihaz akım sinyalini doğrudan kaslara iletir, böylece sürekli antrenman yaparlar. Kan basıncını ve dolaşımını arttırır, Özellikle kilo kaybını olumlu yönde etkiler.

Yüksek Kalite: Abs Kas Stimülatörü, rahat eğitim için yumuşak poliüretan malzemeden yapılmış yüksek kaliteli bir üründür.İsteğe bağlı olarak 6 mod ve 9 yoğunluk seviyesi ile karakterizedir. Aynı zamanda hafif ve taşınabilir. Ofiste, yatak odasında veya herhangi bir yerde herhangi bir rahatsızlık olmadan istediğiniz yerde antrenman yapabilirsiniz. Sadece spor salonunda değil. Herkes SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti 'i her zaman kullanabilir ve giysilerin altında kullanabilirsiniz. 

ÖZELLİKLER:

Kasların elektrikle uyarılması Teknoloji: Etkili EMS teknolojisini kullanan uyarıcı, eğitimi ve kasların hareketini ilerletmek için mevcut sinyali doğrudan kasınıza iletebilir.Sağlıklı fiziksel şeklin tadını çıkarın.

Ürün Açıklaması
Dergilerde tanıştığınız "efsanevi kasları" sizde de olmasını istiyorsanız, Kas Abs kayışlarına ihtiyacınız olacak! SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti  ve yağ yakma. Bu kas stimülatörü, düzenli egzersizler ve diyetle birlikte mide / eller / bacaklar / kalçalar / bel kaslarının eğitimi için tasarlanmıştır. Kas Toneri, düzenli antrenmanla [günde yaklaşık 15 dakika] 2-3 ay içinde en iyi figürü ve daha yoğun vücut kasını elde etmeye yardımcı olabilir.

Etkili egzersiz, spor salonunun gerçek yerine geçer.Kadınlar için olduğu kadar erkekler için SixPad ABS Kalça Sıkılaştırıcı Karın Kas Geliştirici Masaj 2lİ Set Aleti . Herhangi bir yerde kas eğitimi için hafif ve oldukça küçüktür ve istediğiniz zaman el çantasına veya valize koyabilirsiniz. Kasların çalışıp ve kilo kaybı içindir.
 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...