Şişme Çocuk Boks Standı

Şişme Çocuk Boks Standı
En zor vuruşlara ve yumruklara dayanabilir. Üzerine düşmeden hemen geri sıçrayarak hızlı bir şekilde yanıt verir.
Dayanıklı PVC malzemeden üretilmiştir. Şişirmek ve söndürmek oldukça kolaydır. Saklamak için küçük boyutta katlanabilir. 
İki bölmeden oluşur : Alt kısım su veya kum ağırlığını arttırmak ve sabit tutmak için kullanılır.
Üst bölüm, Fiziksel eğitim programlarınıza ve boks antrenmanlarınıza yardımcı olmak amaçıyla havayla şişirilmelidir. Harika bir spor ekipmanıdır. Çeviklik ve el-göz koordinasyonunu artırmaya yardımcı olurken esnekliği artırır. 
Tekme ve boks eğitimi için uygundur.

Boy:1.20 cm
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...