RF-501 Çift Traş Başlıklı Sakal Traş Makinası

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
RF-501 Çift Traş Başlıklı Sakal Traş Makinası Verimli ve nazik 2 estetik gözdesi, her bir başka tıraş makinesine göre tek hareketle daha fazla kıl almak için... yakalayın.Farklı kıl tiplerinilar - Yatık kıllar tüy alma makinesi ve herhangi bir yön uzay uzayan uzayan kılları için özel olarak geliştirilmiş bir tüy alma makinesidir. - Ses teknolojisi, daha hassas bir bakım için yüzdeki bakımlı kişiler tarafından giyilecek olan yayar.Uygun kullanımı zorlanma hassas - hassas başlı, çiftlerinize uygunluğunuza sahipliğinizin en zorlu bölgelerine ulaşırlar.TU İÇER - 501 Traş makinesi çiftli, başlık, yedek, yedekli elek ve yedek çiftli traş bıçağı. 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...