Profesyonel Kayıt Cihazı 16gb Dijital Ses Kayıt Cihazı Kesintisiz Kayıt

  • Ürün Kodu: NL8DFZ5BVI
  • Kategori: Elektronik
  • 339,86 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Profesyonel Kayıt Cihazı 16gb Dijital Ses Kayıt Cihazı Kesintisiz Kayıt

Ürün Açıklaması
16GB USB Flash Bellek Sürücü ve Mp3 Fonksiyonlu Dijital Ses Kaydedici Mini Ses Kaydedici / 170 Saat Kayıt Kapasitesi Toplantılar ve Transfer Dosyaları için Siyah Küçük Ses Kulaklık

Dijital Ses Kayıt Cihazları kompakt -göze batmayan ve kullanımı basit -% 100 Yepyeni Yüksek Kalite - Net Ses Kaydı - Bellek: 16GB - Kolay Kullanım, Tak ve Çalıştır, Gerekli Sürücü Yok U Disk Fonksiyonu - Şarj Süresi: 1 Saat - Çalışma Süresi: Bir Şarjla 10 saat. 180 saate kadar ses depolayabilir - Şarj: USB arayüzünü bilgisayara bağlayın.

Herhangi bir şeyi kaydetmek için taşınabilir bir ses kaydedici olarak kullanabilir veya en sevdiğiniz şarkıları dinlemek için bir MP3 çalar olarak kullanabilirsiniz.

Kolay kullanım -Otomatik kaydetme özelliği sayesinde kayıtlarınız anında kaydedilir, Kulaklıklar takılıyken otomatik olarak çalma moduna girer ve dosyanızı inceleyebilirsiniz. (Not: Mac kullanıcılarının VLC Media Player programına ihtiyacı var, dosyayı indirmek ve kullanmak için ücretsiz cihaz)

İşlem basittir ve dayanıklıdır -cihazı açın ve birkaç saniye sonra kaydetmeye başlar, Kapatılması ve ardından tekrar yeni bir dosya başlar. Kulaklıklar takılı olduğunda, otomatik olarak çalma moduna girer ve dikte etme, toplantılar, konferanslar, seminerler vb. İçin harika dosyalarınızı inceleyebilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Kayıt / Sesi Kaydet

Uzun süreli kayıt düğmesi › Kırmızı ışık yanıyor › Kırmızı ışık 3 kez yanıp sönüyor › Kırmızı ışık sönüyor › Sesle etkinleşen kayıt. ) Uzun süreli kayıt düğmesine basın › Kırmızı ışık yanıp sönüyor 1 kez › Kayıt dosyalarını kaydedin Kayıt işlevini kontrol edin: Kırmızı ışık bir kez yanıp sönüyorsa kayıt normal olduğunda kayıt düğmesine bir kez basın.

Mobil güç

Bu ürün, cep telefonlarını veya diğer dijital ürünleri şarj etmek için kullanılabilecek bir mobil güç işlevi ile donatılmıştır. Mobil güç tamamen şarj olduğunda, cep telefonu fiili kullanıma tabi olan yaklaşık 1-2 kez şarj edilebilir.

Şarjın Dolumu

Lütfen standart USB kablosunun bir ucunu ürünün usb portuna, başka bir ucunu bilgisayara veya diğer USB port adaptörüne takın, genel olarak 10 saat şarj olurken şarj edilebilir, Mavi ışık göstergesi yanıp söner ve kırmızı ışık çok parlak olacak. Şarjı tam olduğunda, dört mavi ışık ve kırmızı ışık uzun süre parlak olacaktır. Lütfen dikkat: Pil gücü düşük olduğunda, kayıt işlevi açılamıyor, lütfen kullanmadan önce ürünü şarj edin.

Bilgisayara Bağlanın

Müzik dosyasını kopyalamak istiyorsanız, lütfen müzik dosyasını MUSIC klasörüne kopyalayın. RoidAndroid-OTG İşlevi Öğe kapalı olduğunda, Android telefonunuzla doğrudan OTG veri kablosuyla dosya aktarabilirsiniz (Dikkat: Android telefonunuz OTG işlevini desteklemelidir, aksi takdirde tanınabilir veya IOS sistemini destekleyemez .

Senkronize sistemiyle uyumlu

Bilgisayarınıza bağlandığınızda bir Sistem zaman senkronizasyonu exe gösterecektir SetTime.exe dosyasına çift tıklayın, öğe Windows bilgisayar saatini senkronize edecek ve kayıt dosyanızı adlandırmak için kullanılacaktır.
 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
Toptanal Elektronik ve Hediyelik Eşya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi

Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi iade Kodu: 1826748851323
Sürat Kargo İstoç Şubesi iade Kodu: 1297741537 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi  iade Kodu: 647051375
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi   iade Kodu: 427864158

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...