Powertec TR-658 Yeni Model T Bıçak Traş Makinesi Tıraş Makinesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
POWERTEC TR-658 Yeni Model T Bıçak Traş Makinesi
Tıraş MakinesiPowertec TR-658 Yeni Model T Bıçak Traş Makinesi Tıraş MakinesiPowertec TR 658 Traş MakinesiBu Tıraş Makinesi Erkek Kuaförlerinin Kullandığı Profesyonel Performans Sunan Bir Traş MakinesidirYüksek Devirli Motoru ve Yeni Nesil "T" Çelik Bıçağı Kusursuz Bir Traş Deneyimi SunarÖzellikle Ense-Sakal Kesiminde ve Saç Şekillendirmek İçin Çizme İşleminde Yüksek Verim SunarŞarjlı Kullanımı Sayesinde Kablo ile Uğraşmanıza Gerek Kalmaz90 Dakikayı Aşan Şarjlı Kullanım SüresiDİLERSENİZ VÜCUT KILILARINI KESMEK İÇİN DE KULLANABİLİRSİNİZ2 Ayrı Şarj Girişi Sayesinde İster Orjinal Şarj Aletiyle İster Telefon Şarj Aletiyle Şarj EdilebilirÇelik Bıçakları Saç Sakal ve Ense Tıraşında Sıfıra Yakın Kesim Yapar-Kablolu Ve Şarjlı Kullanım İmkanı-Güçlü Gömme Batarya-3 Adet TarakKuaförlerin İsteği Üzerine Tasarlanmış Bir Modeldir
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...