Portatif Katlanabilir Taşınabilir Kademeli Tabure Egonex

  • Ürün Kodu: DSVLXL767V
  • Kategori: Ev & Yaşam
  • 143,12 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Portatif Katlanabilir Kademeli Tabure
Teleskopik Katlanabilir Merdiven Tabure Egonex 

Teleskopik tırmanıcı tabure, doğada zaman geçirmeyi sevenler için pratik kullanımı pratik ve çok az yer kaplayan bir çizim. 
Kampçılar, balıkçılar, piknikçiler yeri her zaman pratik ve kaplayanlardan seçenler, teleskopik malzemeden tabure aracınızda yerinizde olacağı için her zaman zamanttercih aracınızda yer alacak. 

6,5 cm e kadar farklı yüksek kullanım olanakları sunmaktadır. Yükseklik aralığı için alt ve üstünüzde bulunan kişilerden yararlanmanızıip yukarı doğru iyinizde taburenizi hazır hale getirmek için kullanın. yüksekliğe ulaştığınızda çekmeyi bırakabilirsiniz. 

Kapatmak için yine alt ve üstteki elinizi sıktığınızı geçirin ve alıştırıp çevirip bıraktığınız tabureniz kapanacaktır. 

Sadece tabure olarak değil, aynı zamanda iş yerinizde yüksekteki malzemelerinize ulaşmak için de kullanabilirsiniz. 110 kg a kadar taşımaya sahiptir. 


Ürün Özellikleri:

* Yer kaplamaz ve kullanımı kolay.
* Plastik malzemeden yapılmıştır.
* 25,5 cm çapında oturma alanı mevcuttur.
* 6.5cm den 45 cm e kadar yükseklik ayarı bulunmaktadır. 
* 110 kg a kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır.
* Dayanıklı ve sağlamdır.
 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...