Ovmalı Isıtmalı Masaj Aleti Boyun Sırt Omuz Bel Ayak Ve Kol

  • Ürün Kodu: 3CG65ALN44
  • Kategori: Medikal
  • 224,10 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Isıtmalı Ovmalı Boyun Sırt & Vücut Masaj Aleti

Ev ve araç için tasarlanmış mükemmel bir masaj aleti Egonex Ovmalı Yoğurmalı Isıtmalı Masaj Aleti. 

Evde, aracınızda veya ofiste kullanıma uygun ovmalı masaj aleti. Kullanımı kolay hafif masaj aleti. Ovma sistemi ile yoğurma yaparak masaj yapma tekniğine sahip tasarım harikası masaj aleti. Hafiftir ve ergonomiktir. Isıtma sayesinde boyun omuz ağrılarına masaj yapabilirsiniz. Aşırı ısınmayı önleyen koruma devresi vardır. Sırtınızı, boynunuzu ve omuzlarınıza kimseden yardım alamdan masaj yapabilirsiniz. Ayak altı, sırt, bacaklarda masaj yapma imkanı sağlayan yapıya sahiptir. Ev kullanımı için özel adaptörü sayesinde evde kendi kendinize masaj yapabilirsiniz. Bir masaj aletinden beklenenin ötesinde hizmet sunar. Hiç derin bir masaj yaptırmadıysanız veya sevmiyorsanız, bu ürünü kullanmaktan kaçının. Bu masaj ilk kez kullanıcılar için acı verici olabilecek derin bir masaj sağlamak için oluşturulmuştur. Bununla birlikte, onu sevenler için, gerçek bir insanın yapmış olduğu masaj gibidir. Eğer sıkı omuzlarınız varsa, sizin için harikalar gösterebilir. Bu ürünü almadan önce rahatlatıcı değil yoğun bir masaj olduğunu bildiğinizden emin olun. Ulaşması zor noktalarda acı çekiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir masajdır. Ovalama, yoğurma masaj aleti çok rahatlatıcı ve naziktir. Daha fazla basınç istiyorsanız, manüel olarak aşağı çekebilirsiniz. Üzerine harcadığınız her kuruşa değer olan harika bir ürün! Boyun ve omuz ağrısı söz konusu olduğunda asla görmezden gelmemeniz ihmal etmemeniz gerekir. Bir terapisti ziyaret etmek yoğun yaşam tarzı nedeniyle her zaman mümkün olmayabilir, ancak herkes evde ya da işte olsunlar, beş dakika?da en iyi boyun ve omuz masaj sihrinin keyfini sürebilir. Egonex Ovmalı Yoğurmalı Masaj Aleti ile Rahat zamanlar geçirebilirsiniz.
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
Toptanal Elektronik ve Hediyelik Eşya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi

Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi iade Kodu: 1826748851323
Sürat Kargo İstoç Şubesi iade Kodu: 1297741537 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi  iade Kodu: 647051375
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi   iade Kodu: 427864158

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...