Nikula Star RDL-3010 Çift Başlıklı Boyun Bel Sırt Bacak Masaj Aleti

 • Ürün Kodu: JU7PTB7GC5
 • Barkod: 6242005821073
 • Marka: Egonex
 • Kategori: Kozmetik
 • Stok: 20+
 • Fiyat
 • %30indirim
  129,00 TL
  90,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Nikula Star RDL-3010 Çift Başlıklı Boyun Bel Sırt Bacak Masaj Aleti

Yorgunluk Kovucu
Gün boyu oluşan yorgunlukları tek seferde alıp götürür. İster ev işlerinde ister çalışma hayatındaki yorgunluklar için oldukça kullanışlıdır. Uygulandığı an vücudunuzda hissettiğiniz yorgunluğun tüm etkilerini siler.


Her Bölgeye Uygun
Tüm vücuda uygulanabilir özelliktedir. Özellikle kas yorgunluklarının daha sık görüldüğü bel, sırt, boyun, kol ve bacak bölgelerinde daha fazla uygulanabilmekte iken genel itibariyle tüm vücuda uygulanabilmesi için herhangi bir engel bulunmamaktadır.


Kademeli Hız
Dilediğiniz şekilde ve hızda masaj imkanı sunmaktadır. Sahip olduğu 2 hız kademesi ile ihtiyaç duyduğunuz bölgeye ihtiyaç duyduğunuz hız kademesinde masaj uygulayabilmeniz mümkündür.
Kolay Kullanım
Kablolu kullanım özelliği ile başka bir güç kaynağına ihtiyaç duymaksızın elektriğin olduğu her ortamda kullanım için müsaittir. Kablosu vasıtası ile elektrik bağlantısı sağladıktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Kullanımı için başkaca bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Kolay kullanım özelliği sayesinde dilediğiniz ortamda kullanım için uygundur.


Taşınabilir Masaj
Boyutları masaj işlemine yeterli olacak kadar büyük fakat taşınabilecek kadar küçüktür. Bu sayede kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Yorgunluk alıcı özelliği ve rahatlık vermesi sebebiyle her ortamda yanınızda isteyebileceğiniz düşünülerek taşınabilir özellikte tasarlanmıştır.


Kullanımı Önerilmeyenler
Hamilelerin, kalp pili kullananların ve her ne sebeple olursa olsun kalp ameliyatı geçirmiş olanların, kemik erimesi hastalarının, vücudunda platin ya da benzeri bir tıbbi ürün bulunan kişilerin kullanımı önerilmemektedir. Bununla birlikte doktora danışılarak kullanımı da tavsiye edilmektedir.
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE ,
KAPIDA ÖDEME OLAN SİPARİŞLERİNİZDE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ SİZLERİ ARAYARAK BİLGİLENDİRME SAĞLIYOR VE ÜRÜN ONAYI ALIYOR. LÜTFEN SİSTEME GİRDİĞİNİZ TELEFON NUMARASI / MAİL VE ADRES BİLGİLERİNİZİN GÜNCEL OLMASINA DİKKAT EDİNİZ…
 ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ:
 -KAPIDA ÖDEME
 -KAPIDA KART İLE ÖDEME
 -BANKA HAVALESİ
 -KREDİ KARTI
 AYNI GÜN İÇERİSİNDE YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZ  TEK KARGO İLE AYNI GÜN İÇERİSİNDE GÖNDERİLECEKTİR.
KARGO BİLGİLENDİRME SÜRECİ :
SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ÜRÜNLER KARGO ŞUBELERİNE KURYELER TARAFINDAN TESLİM EDİLİR.  
TESLİMAT SAĞLANDIKTAN SONRA SİSTEME KAYITLI OLAN TELEFON NUMARANIZA KARGO ŞİRKETİ VE KARGO TAKİP NUMARASI GÖNDERİLECEKTİR.
İADE SÜREÇLERİ VE  İADE YAPILACAK ÜRÜNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR :
İADE YAPILACAK ÜRÜNLERDE ÖNCELİKLE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ .
İADE KODUNU MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN ALARAK ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE İADE İŞLEMLERİNİ BAŞLATABİLİRSİNİZ .
ÜRÜN İADELERİ MUTLAK SURETTE ORJİNAL KUTU VE AMBALAJI İLE BİRLİKTE YAPILMALIDIR.
ORJİNAL KUTUSU/ AMBALAJI BOZULMUŞ ‘ÖRNEĞİN : ORJİNAL KUTU ÜZERİNE KARGO  ETİKETİ YAPIŞTIRILMIŞ , KOLİ BANDI İLE BANTLANMIŞ , TEKRAR SATILABİLİRLİK ÖZELLİĞİNİ KAYBETMİŞ  BAŞKA BİR MÜŞTERİ TARAFINDAN SATIN ALINAMAYACAK DURUMDA OLAN ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLEMEZ.
MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ :
0554-471-1414
0212-522-8683
[email protected]
Yükleniyor...