Narenciye Sıkacağı Katı Meyve Sıkacağı Portakal Limon Sıkacağı Meyve Suyu Sıkma Aparatı

  • Ürün Kodu: 7936FCIZA6
  • Kategori: Ev & Yaşam
  • %43indirim
    238,53 TL
    135,17 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Narenciye Sıkacağı Katı Meyve Sıkacağı Portakal Limon Sıkacağı Meyve Suyu Sıkma Aparatı

Egonex Katı Meyve Sıkacağı Narenciye Sıkacağı Portakal Limon Sıkacağı Meyve Suyu Sıkma Ceviz Kıracağı Büyük 

Kapasite: Meyve sıkacağımız diğer meyve sıkacaklarından daha büyük bir kapasiteye sahiptir. 
Meyvenin posasını küçük parçalara ayırmadan kolayca suyu sıkılabilir ve limon, narenciye, nar ve diğerlerini sıkmak için çok uygundur. Bir bardak taze %100 çiğ meyve suyu ve sebze suyu sadece birkaç dakika içinde doğal olarak elde edilebilir. 

YÜKSEK KALİTE MALZEME: manuel meyve sıkacağı, temizlenmesi kolay, meyve sıkacağı yüzeyinin asidik korozyonunu etkili bir şekilde önleyen, oksidiyonu önleyen ve daha çevre dostu ve sağlıklı olan çıkarılabilir astarlı yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Zamandan ve Enerjiden Tasarruf: V şeklindeki çıkış tasarımı, meyve suyunun bardağa döküldüğünde taşmasını kolayca önleyebilir. 
Sağlam uzun sap tasarımı ergonomiktir, kullanımı kolaydır ve meyve suyunu basit bir kuvvetle kolayca sıkabilirsiniz.
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...