Moser 1400 Yerli Tarak Seti

Uzun süreli kullanımlarda yıpranan ve deforme olan tıraş taraklarınızı yenileyebilme imkânı sunan Moser 1400 Yerli Tarak Seti, cihazınızı ilk günkü performansında kullanabilmenizi sağlıyor. Makinelerin en önemli parçaları arasında yer alan ürün, birtakım olumsuz durumlar karşısında zarar gören parçalarınızı değiştirebilme olanağı tanıyarak kullanım deneyiminizi artırıyor. Moser 1400 tıraş makineleriyle uyumlu formuyla her tıraşta kaliteyi yakalayabilmenizi sağlayarak bakım yapmanızı kolaylaştırıyor. Hem saçınızı hem de sakalınızı dikey ve yatay olarak istediğiniz tarzda şekillendirebilmenize yardımcı olan yedek taraklar, kompakt yapısıyla tek seferde takılıp çıkarılabiliyor.

Moser Yedek Tarak Modeliyle Kesintisiz Tıraş Performansı

Aşınan ve kırılan taraklarınızı yenileyebilmenizi sağlayarak makinenizin performansını artıran ürün, yoğun kullanımlarda dahi konforlu bir deneyim sunuyor. Birkaç adımda temizlenebilen tasarımıyla temizleme işlemlerinizi kolaylaştırarak cihazınızı daha hijyenik tutmanıza yardımcı oluyor. Ensenizi alırken veya saçınızı keserken istediğiniz stili yakalayabilmenizi sağlayan ölçüleriyle tıraşınızın yakınlığını bozmadan bakım yapmanızı daha pratik hale getiriyor. Makinenizin performansını maksimum seviyede tutan Moser yedek tarak modelleri, deneyiminizi her zaman en iyi şekilde sürdürebilmenize yardımcı oluyor.

Dayanıklı ve Ergonomik Özellikleriyle Yedek Tarak Modelleri

Sert plastikten üretilen dayanıklı ve sağlam formu, kırılma gibi problemlere karşı uzun süreli bir deneyim sunuyor.
4 farklı uzunlukta kesim yapabilmenizi sağlayan ölçüleri, portatif tasarımıyla birlikte daha iyi bir performans sergiliyor.
Moser 1400 makinelerine özel olarak üretilen yapıları, kesim ölçülerini rahatça ayarlayabilmenize imkân sunarak istediğiniz stili yakalayabilmenize yardımcı oluyor.
Birkaç adımda temizleyebileceğiniz aralıkları, pratik olarak hijyenik bir deneyim sunuyor.
Kesme ve düzeltme işlemlerinizi kolaylaştırarak hem saçlarınızı hem de sakallarınızı eşit boyda kesebilmenize olanak tanıyor.
Alanında Öncü Bir Marka: Moser

 
Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


İade Kargo Adresi:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

Toptan Alış Verişler İçin :
0553 430 15 00
0554 471 14 14

0212 522 86 83
[email protected]
Yükleniyor...