Mısır Patlatma Makinesi  

Mısır Patlatma Makineleri 
Yağsız kullanıma uygundur.
Kompakt gövde sayesinde  kolayca saklanıır
16 Bardak taze patlamış mısır üretir.
Yüksek kapasiteli
Kaymaz ayak
BOY: 26 cm , EN: 12 cm , DERİNLİK: 11.5 cm 1200 Watt

UYARILAR: 
Herhangi bir yağ, tereyağı koymayın cihaz yüksek sıcaklık çalışırken dokunmayın. 
Sadece bez ve tek kağıt havlu ile temizleyin. Tekrar mısır koymadan önce 10 dk bekleyin.

Mısır Lezzeti
Sinema salonlarında yediğiniz lezzette mısırı evde de hazırlayabilirsiniz. Biraz yağ ve isteğe bağlı olarak tuz ile karıştırarak muhteşem lezzette mısırlar elde edebilirsiniz.

Çocuklar Bayılır
Yetişkinlerin olmazsa olmazı olan mısırlara çocuklar da son derece bayılır. Onlara en sağlıklı mısırları evde kendiniz hazırlayarak güzel çizgi filmler de açabilirsiniz. Çocuklarınız arkadaşları ile birlikte de sosyalleşme imkanı bulacak.

Film Keyfi
Evde sinemaya gitmeden film izlediğinizde bu muhteşem keyfi mısır ile taçlandırabilirsiniz. Hem lezzetli hem de kolay uygulanabilir lezzeti her akşam yeniden yemek isteyeceksiniz.

Yağlı ve Yağsız Kullanım
Hem yağlı hem de yağsız olarak kullanım gerçekleştirebilmeniz için uygun olmaktadır. Böylelikle isterseniz mısırınızı yağlı bir şekilde patlatabilir ya da yağsız bir şekilde patlatarak temiz bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Kalabalık Ailelere Özel
Aile boyu film keyfiniz yarıda kalmasın. Mısır makinesinin iç hacmi son derece büyük olup tüm aileye yetecek kadar mısırın patlatılmasına yardımcı olur. Mısır patlatma işlemini kısa sürede bitirip sizler de sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Mutfakları Batırmaz
Mısır patlatırken mutfaklarınız daima temiz kalır. Ayrıca işlem sonrası makineyi de kolayca temizleyebilirsiniz. Her daim pratik çözümler bulan makine ile hayatınızda da kolaylıklarla dolu olur.

Yorgunluğunuzu Alır
Gün boyu çalıştıktan sonra ailenizle ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte dizi izlemek tüm yorgunluğunuzu alacak. Sizler de mutfağa girin ve Mısır Patlatma Makinesi ile istediğiniz kadar lezzetli ürünler ortaya çıkarın. Bir yandan yeteneklerinizi sergilerken diğer yandan da ayaklarınızı uzatıp film ve dizi izleme keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Kaymaz Ayaklar
Alt Kısmında bulunan ve kaymasını önleyen ayaklar sayesinde mısır patlatma işlemi süresi boyunca herhangi bir kayma durumu söz konusu olmaz. Böylelikle siz başında beklemesiniz dahi herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmesi mümkün değildir.
Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


İade Kargo Adresi:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

Toptan Alış Verişler İçin :
0553 430 15 00
0554 471 14 14

0212 522 86 83
[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...