Mirascreen G-24 Hd 1080p Dlna Kablosuz Hdmı Görüntü Aktarıcı

  • Ürün Kodu: BMBRTHBOIT
  • 164,70 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mirascreen G-24 Hd 1080p Dlna Kablosuz Hdmı Görüntü Aktarıcı


Artık görüntü paylaşımı çok kolay, herhangi kabloya ihtiyaç duymadan televizyon, cep telefonu, tablet, laptop ve diğer mobil cihazlarınızı artık birbirine bu cihaz sayesinde çok kolay bbağlayabileceksiniz. 
Komutlara çok hızlı yanıt veren bu cihaz Türkiye'de ve dünya pazarında en fazla satılan cihazdır. Bütün işletim sistemini destekler. HDMI WİFİ KABLOSUZ SES ve GÖRÜNTÜ AKTARIM TEKNOLOJİSİ İos, Android ve Windows telefon tablet ve bilgisayarlar ile uyumlu çalışır. 
Hdmi Wifi TV Görüntü Aktarım Cihazı Bu cihaz sayesinde akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde görüntüyü televizyona yansıtabileceksiniz. Yani tabletinizde veya telefonunuzda izlediğiniz filmi,oynadığınız oyunu izlediğiniz bir videoyu tüm telefonun ekran görüntüsünü televizyonunuza yansıtabileceksiniz. Ürün son derece kaliteli ve kusursuzdur. 

Ürün Android platformunda bulunan Screen Mirroring ve Apple platformunda bulunan Airplay özellikleri ile aktif hale gelebiliyor. 
Mac OS X (10.9 ve üzeri) işletim sistemini desteklemektedir Tek yapmanız gereken TV, pc vb. cihazlarınızın hdmi slotuna ürünü takmak ve ürüne usb üzerinden güç vermektir Filmlerini hatta oyunlarınızı bile TV veya bilgisayar ekranından oynama imkanı Fotoğraflar gönderilecek ürüne ait olup, stüdyolarımızda çekilmiştir. 

Kutu İçeriği 
1x Orjinal Kutusunda MiraScreen G2 Hdmi Adaptör 
1x Hdmi Usb Güç Kablosu 
1x Kullanma Klavuzu
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

İade Kargo Adresi
Aras Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
MNG Kargo   Adakent İstoç Şubesi 

Toptan Alış Verişler İçin :
0553 430 15 00
0554 471 14 14

0212 522 86 83
[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...