Kollu Manuel Sebze Doğrayıcı 3 Farklı Çelik Bıçaklar Egonex

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Kollu Manuel Sebze Doğrayıcı 3 Farklı Çelik Bıçaklar Egonex 

Kollu Manuel Sebze Doğrayıcı 3 Farklı Çelik Bıçak
Egonex 3 döner bıçaklı mükemmel dilimleyici Bu dilimleyici, çeşitli meyve ve sebzeleri saniyeler içinde kolayca kesmenize yardımcı olur Dilimleme, rendeleme ve parçalama için 3 farklı tipte paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. 

Kaba parçalayıcı: Uzun kalın spiral iplikçikler oluşturur Öğütme tamburu: bileşim bir toz haline getirilebilir Büyük boy ayak portu Sihirli doğrayıcı su temizlemede birçok çeşit meyve, sebze, fındık ve yiyecek koymak kolay Biyonik Octopos vakum silikon enayi Büyük emiş, öğütücüyü sabit bir şekilde masanın üzerinde ya da düz olarak ayakta tutar. kilit düğmesi Bir itmeli kilit açma, basit ve güvenli
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
Toptanal Elektronik ve Hediyelik Eşya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi

Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi iade Kodu: 1826748851323
Sürat Kargo İstoç Şubesi iade Kodu: 1297741537 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi  iade Kodu: 647051375
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi   iade Kodu: 427864158

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...