Egonex Sakal Saç Düzleştirici Tarak

Sakal Saç Düzleştirici 
Egonex sakal ve saç düzleştirici tarak, kıvırcık veya dalgalı uzayan sakal ve saçlarınızı kolayca düzleştirmeniz için geliştirildi. Kablosuz teknoloji, usb şarj özelliği, seramik kaplama uçları, her sakal ve saç tipine uygun LED göstergeli sıcaklık ayarı 
( 80°- 200° ) ve otomatik kapanma gibi bir çok artı özellikleri ile düzleştirme işlemini keyfe dönüştürmeye hazır mısınız?

Kullanım öncesinde sakallarınızı varsa sakal bakım yağı ile veya nemlendirme sağladığınız bir bakım ürünü ile yumuşatmanız, düzleştirme işlemini çok daha etkili ve kolay hale getirecektir.
Hatta öncesinde sakal düzleştirici köpüğümüzü kullanmanız halinde daha kalıcı düzleşme ve rahatlama olduğunu göreceksiniz. 

Ürün Özellikleri

Kablosuz teknoloji, kordon yok, fiş yok. Her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.
Usb ile şarj etme. Kutu içinden çıkan usb kablosuyla kolayca şarj edebilirsiniz.
Düzleştirici tarağınız ile uyumlu telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Düzleştirici tarağınız kapalı iken + veya - tuşuna basılı tuttuğunuzda telefonunuzu şarj etmeye başlar. Kısaca power bank görevi görür.
Hızlı ısınma, her sakal ve saç tipine uygun LED göstergeli sıcaklık ayarı ( 80°- 200° ) ile sakal veya saç yapınıza uygun sıcaklık tercihi. 
Anti-scalp cap tarak yapısı ile ısı kaynaklı rahat ve güvenli kullanım.
Düğme kilitleme ve 30 dk. sonra otomatik kapanma özelliği.

Kablosuz Teknoloji, Kordonsuz Kullanım Konforu
Sakal Egonex sakal ve saç düzleştirici tarak, hepimizin istediği pratiklik ve ergonomi ihtiyaçlarını son teknoloji ile birleştirilerek geliştirildi. Bir elektrik prizine bağlı kalmadan estetik görünme keyfini yaşamanız için kablosuz teknoloji ile üretildi.
Her Zaman ve Her Yerde Yanınızda
O her zaman ve heryerde sizinle olacak. Kutu içeriğinden çıkacak olan kendi kılıfı ile birlikte çantanızda, arabanızda, iş yerinizde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceksiniz.
Usb ile pratik bir şekilde şarj edebilecek ve en ihtiyacınız olduğu anda kullanabileceksiniz. Hatta telefonunuzu bile ( uyumlu micro usb girişli ) şarj edebilirsiniz.

Ürün Kutu İçeriği
Sakal Egonex saç ve sakal düzleştirici tarak
Usb şarj kablosu
Ürün kutusu ve ürün kılıfı
Kullanım kılavuzu
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
Toptanal Elektronik ve Hediyelik Eşya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi

Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi iade Kodu: 1826748851323
Sürat Kargo İstoç Şubesi iade Kodu: 1297741537 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi  iade Kodu: 647051375
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi   iade Kodu: 427864158

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...