EMS Kalça Sıkılaştırıcı Masaj Aleti Kalça Basen Toparlayıcı Kas Çalıştırıcı

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
EMS Kalça Sıkılaştırıcı Masaj Aleti Kalça Basen Toparlayıcı Kas Çalıştırıcı

EMS Kalça Kaldırma ve Masaj Vücut Sıkılaştırıcı Aracı ABS Stimülatörü Kalçalar Eğitmen, elektronik Arka Kas Toner, Erkekler Kadınlar için akıllı Giyilebilir Kalça Elektrik Kalça Kaldırma Kas & Anti Selülit Masaj Aleti

Sürekli Elinizin Altındaki Eğitim, her zaman istediğiniz kalça ve kalçalarınızı tonlandırmanıza, sıkılaştırmanıza ve sağlamlaştırmanıza yardımcı olabilir! Kalça için U-şekilli dolgu ile.

Ağır ve Uyluk Kası Kaldırma Kiti, Düz ve Sarkık Bir Arka Ucu Yuvarlak, Sıkı, Tonlu ve Bikini Giymeye Hazır Hale dönüştürür!

15 Frekans Dönüştürme Modu, Ergonomik ped tasarımı kalçalara mükemmel yapışkanlık sağlar.

Alt Tonlama Sistemi, kadınların kalça ve uyluklarını yeni, güzel ve şık bir görünüm yaratmak için kaldırmak, şekillendirmek ve sıkılaştırmak için tonlama teknolojisini kullanır. Bunun birkaç hafta içinde işe yaradığı ve sonuç getirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Evde, spor salonunda ve ofiste, kendi kendine eğitim Kasların elektriksel uyarılması.

Not: Bu kalça antrenörünü asla kalbinizin yakınında, ağız çevresinde veya hastalıklı cilt üzerinde kullanmayın. Bu kalça sıkılaştırıcı aletini uyurken, araba kullanırken veya banyo yaparken kullanmayın.

Aşağıdaki durumlarda kullanmayın:
- Hamile iseniz
- Vücudunuzda herhangi bir yaralanma varsa
- Aritmi veya kalp hastalığınız varsa

Ürün Özellikleri:
6 Mod ve 10 Yoğunluk Seviyesi
Kalça ve Kalçalarınızı Tonlandırın,
Sıkın ve Sıkın Gluteal Kas Güçlendirme
Vücut Şekillendirme
Evde, Spor salonunda ve ofiste kendi kendine eğitim

Özellik:
Güç: 3V / CR2032
Frekans : 25Hz ±% 10
Çıkış Gerilimi: 54V (MAX)
Çıkış Akımı: 0-45 MA 15 Dak
Geri Sayım USB Şarj Edilebilir

Paket Listesi:
1 x Ana Makine
1 x Uzaktan Kumanda
1 x Jel Pedi
1 x Kullanım Kılavuzu
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...