Egonex Sinek Kapanı Tam Otomatik Sinek Tuzak Cihazı

  • Ürün Kodu: 9DMOVQI2WT
  • Kategori: Ev & Yaşam
  • 111,31 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Egonex Sinek Kapanı Tam Otomatik Sinek Tuzak Cihazı

Bu öğe hakkında Cihazı açmak için USB kablosu, herhangi bir ayar gerektirmez. 
Ev veya kamp için idealdir. 
Kullanımı ve temizliği kolay USB kablosu ile kolay kullanım ve şarj; Hijyenik ve kolay temizlik için çıkarılabilir toplama tepsisi. Çok Sessiz cihaz Sivrisineklerle kolayca savaşın! 
Böcek ilacı sessizce çalışır (<35 dB) ve mutlak huzur sağlayabilir 
UV lambası ve emiş fanı Kabul edilen fiziksel prensip, özel ultraviyole LED sivrisinekleri çeker ve bu cihaz sivrisinekleri ölene kadar içeride tutar.
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...