Egonex Saç Düzleştirici Fırça Seramik Elektrikli Sakal Fırçası

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Egonex Saç Düzleştirici Fırça Seramik Elektrikli Doğrultma Sakal Fırçası Hızlı Isıtma Bigudi Düz Demir Tarak Şekillendirici 

Profesyonel Saç DüZleşTirici Seramik Elektrikli DoğRultma Sakal FıRçAsı Erkekler HıZlı IsıTma Sakal DüZleşTirici Tarak ŞEkillendirici
Profesyonel Elektrikli Saç Düzleştirici Fırçası Isıtmalı Tarak

Termal Iletkenlik Malzemesi: Turmalin Seramik
IsıTma Elemanları: PTC
Voltaj: 110V(ABD FişI)/220V(DiğEr Fiş)
Frekans: 50-60Hz
Güç: 30W
Uygulanabilir Saç: Kuru

Bu Sadece Bir Saç DüZleşTirici DeğIl, Aynı Zamanda Bir Saç MaşAsıDıR. ÜRüNüN KullanıMıNa Dair Detaylı Bir TanıTıM Ve NasıL KullanıLacağıNa Dair Bir Video HazıRladıK. Bu üRüNüN Ne Kadar GüçLü OlduğUnu Size Bildirmek IçIn LüTfen KullanıM Videosunu Izlemek IçIn Bir DakikanıZı AyıRıN. Bu üRüNleri BeğEneceksiniz

Bazen Bir FıRçA Kullanarak SaçıNıZı DüZleşTirmeyi Koordine Etmek Bir Acı Noktası Olabilir. ÖYleyse Neden DüZleşTirici Ve FıRçAyı Bir Araya Getiren Bir Saç DüZleşTiriciyi Denemiyorsunuz? BU, Zamandan Yarı YarıYa Tasarruf SağLar Ve Aynı Zamanda HarcamanıZ Gereken çAba MiktarıNı Yarı YarıYa AzaltıR.

GüVenlik, Profesyonel Saç DüZleşTiricinin Temel çIzgisidir - IsıYa DayanıKlı Koruyucu Plaka, Yanma öNleyici Kabuk Ve IçInizin Rahat Etmesi IçIn 30 DakikalıK Otomatik Uyku Modu Ile GüçLendirilmişTir, Her Saniye GüVenliğInizi Korur.

Kim Ve Ne Zaman Olursa Olsun MüKemmel şEkillendirici - 5 ıSı Ayarı (266℉ - 410℉) TüM Saç Tipleri IçIn TasarlanmışTıR; Evrensel Voltaj, DüNyanıN Neresinde OlursanıZ Olun Aynı OlağAnüStü Performansı Sunar. Gereksiz AdıMlara Elveda Deyin! Daha Kolay Bir Saç Modeline Merhaba Deyin!

Paket İçEriğI:
1 X Saç KıVıRıCı
1 X KullanıM KıLavuzu 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...