Egonex 2 in 1 Saç Kurutma ve Saç Şekillendirme Cihazı

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Egonex 2 in 1 Saç Kurutma ve Saç Şekillendirme Cihazı
Bir kuru unun gücü, bir şekillendiricinin hacmi. Daha az zaman, daha az hasar Oval fırça tasarımı. Yuvarlak kenarlar hacim oluştururken, saçları düzeltmek için benzersiz bir şekil Stil esnekliği için 3 ısı ayarı Karışık kıllar. Fırça kolay ve saçınızın daha iyi kavrama için naylon Pin ve püsküllü kıllar ile tasarlanmıştır Daha hızlı sonuçlar için, fazla suyu temizlemek için havlu kuru saçlar, daha sonra en iyi sonuç için çözmek için nemli saçlardan bir tarak çalıştırın. Saçları yönetilebilir bölümlere ayırın. Pürüzsüz lekeler için, hacimleyiciyi köklere yakın yerleştirin ve uçlara doğru fırçalayın. Yuvarlak uçlu karışık naylon-pin hızla teknolojisi ile püsküllü kıllar ise saçları düzeltmek için saçları hafifçe kavrayın. Hacimli patlamalar için, volumizer'ı saçın altına köklere yakın bir şekilde yerleştirin ve uçlara doğru dışarı doğru yuvarlayın. Köklerde ekstra kaldırma için, Volumizer kökleri altında 2 ila 3 saniye tutun.


 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
Toptanal Elektronik ve Hediyelik Eşya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi

Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi iade Kodu: 1826748851323
Sürat Kargo İstoç Şubesi iade Kodu: 1297741537 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi  iade Kodu: 647051375
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi   iade Kodu: 427864158

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Benzer Ürünler
Yükleniyor...