Eds Matic Ultra Elektrikli Slim Sigara Sarma Makinesi

  • (1)
  • Ürün Kodu: A54JUMXBMH
  • 1.490,00 TL
    KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Eds Matic Ultra Elektrikli Slim Sigara Sarma Makinesi Özellikleri

Yeni versiyon eds slim sigara sarma makinesi, tütün dolum şekli, malzeme kalitesi ve tasarım yapısı bakımından, diğer çoğu slim sigara sarma makinelerine göre oldukça daha iyi bir işleve sahiptir. 
Eds makinelerinin önce versiyonlarında olan hatalar, bu yeni seride son bulmuştur. Gerek dört ayağı, tütünü kesen bıçağı, tütünü makarona dolduran kaşığı, tam bir sigara ölçüsünde tütün haznesi, ve ağır kasa yapısı, tütünü preslerken çok düzgün şekilde çalıştığından, doldurma esnasında, takılma, sürtünme vb. sorunları ortadan kaldırmıştır. 
Dikdörtgen kasa yapısına sahip olan eds matic ultra sigara sarma makinesi, motor takıldığında, ekstra alan fazlalık olarak makine üzerinde kalmaktadır. Bu da tütün haznesi kullanılabilir imkanı sunmaktadır. 
Çoğu slim sigara sarma makinesi her flitreye uyum sağlamazken, bu makine, calbor touch dahil her makarona uyumludur. Üzerine monte edilen motorun ve makinenin kendi ağırlığından dolayı, makine çalışma esnasında olduğu yerde oynama yapmaz. Makineyi monte yapmakzorunda kalmazsınız. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 
Sol el ile makaronu takamayanlar bile, bu makine ile çalışabilir. Yapmanız gereken sadece makineyi olduğu yerde 360 derece döndermek. Makine yapımında kullanılan sürücü kartının üzerinde sigorta mevcuttur. 
Bu sigorta bir nevi koruyucu görevi görmektedir. Makine zorlandığında, tütün sıkıştığında aksama zarar gelmesin diye önce sigorta atar. Bu sayede mekanizma hasarının önüne geçilmiş olur. Güçlü ve aynı zamanda sessiz çalışan bu motor, makine çalışırken çok az ses çıkarır. Evde kimseye rahatsızlık vermeden kullanabilirsiniz. İyi, sağlam bir elektrikli slim makine istiyorsanız, Eds matic ultra elektrikli slim sigara sarma makinesi almanızı tavsiye ederiz
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE ,
KAPIDA ÖDEME OLAN SİPARİŞLERİNİZDE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ SİZLERİ ARAYARAK BİLGİLENDİRME SAĞLIYOR VE ÜRÜN ONAYI ALIYOR. LÜTFEN SİSTEME GİRDİĞİNİZ TELEFON NUMARASI / MAİL VE ADRES BİLGİLERİNİZİN GÜNCEL OLMASINA DİKKAT EDİNİZ…
 ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ:
 -KAPIDA ÖDEME
 -KAPIDA KART İLE ÖDEME
 -BANKA HAVALESİ
 -KREDİ KARTI
 AYNI GÜN İÇERİSİNDE YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZ  TEK KARGO İLE AYNI GÜN İÇERİSİNDE GÖNDERİLECEKTİR.
KARGO BİLGİLENDİRME SÜRECİ :
SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ÜRÜNLER KARGO ŞUBELERİNE KURYELER TARAFINDAN TESLİM EDİLİR.  
TESLİMAT SAĞLANDIKTAN SONRA SİSTEME KAYITLI OLAN TELEFON NUMARANIZA KARGO ŞİRKETİ VE KARGO TAKİP NUMARASI GÖNDERİLECEKTİR.
İADE SÜREÇLERİ VE  İADE YAPILACAK ÜRÜNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR :
İADE YAPILACAK ÜRÜNLERDE ÖNCELİKLE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ .
İADE KODUNU MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN ALARAK ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE İADE İŞLEMLERİNİ BAŞLATABİLİRSİNİZ .
ÜRÜN İADELERİ MUTLAK SURETTE ORJİNAL KUTU VE AMBALAJI İLE BİRLİKTE YAPILMALIDIR.
İADELER ARAS KARGO İLE, 182 674 885 13 23 REFERANS KODU İLE GÖNDERİLMESİ GEREKLİDİR.
ORJİNAL KUTUSU/ AMBALAJI BOZULMUŞ ‘ÖRNEĞİN : ORJİNAL KUTU ÜZERİNE KARGO  ETİKETİ YAPIŞTIRILMIŞ , KOLİ BANDI İLE BANTLANMIŞ , TEKRAR SATILABİLİRLİK ÖZELLİĞİNİ KAYBETMİŞ  BAŞKA BİR MÜŞTERİ TARAFINDAN SATIN ALINAMAYACAK DURUMDA OLAN ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLEMEZ.
ARAS KARGO ANLAŞMA KOD NUMARASI: 182 674 885 13 23 

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ :
0553 430 15 00
0554 471 14 14

0212 522 86 83
[email protected]
uğur27.08.2021 15:42
Eds Matic Ultra Elektrikli Slim Sigara Sarma Makinesi 2021 paca garantisi varmı ne kadar garantisi var eds slimin ve ödeme sekli nasıl taksit seçenekler nedir
Er...30.03.2021 18:43
İyi, sağlam bir elektrikli slim makine istiyorsanız, Eds matic ultra elektrikli slim sigara sarma makinesi almanızı tavsiye ederiz
Benzer Ürünler
Yükleniyor...