Dearling Plus RF-137 2 Kademeli Hız Ayarlı 900 Mah Tıraş Makinesi

Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Dearling Plus RF-137 2 Kademeli Hız Ayarlı 900 Mah Tıraş Makinesi PAKETTE NE VAR?·       1 ADET DEARLİNG PLUS RF-137 PROFESSİONAL KESKİN  BIÇAKLI ŞARJLI TIRAŞ MAKİNESİ·       3 ADET KESİM TARAĞI·       1 ADET ŞARJ ADAPTÖRÜ·       1 ADET TEMİZLEME FIRÇASI·       1 ADET YAĞDANLIKTEKNİK ÖZELLİKLER·       MOTOR: 5000 DEVİR/DAKİKA·       KESİM UZUNLUĞU/GENİŞLİĞİ: 0.1 MM / 35 MM·       KABLO UZUNLUĞU: 2 M·       ÜRÜN UZUNLUĞU:13 TEMİZLİK VE BAKIM·       FİŞİ PRİZDEN ÇIKARDIKTAN SONRA SU KULLANMADAN BAKIM VE TEMİZLEME YAPINIZ.·       TEMİZLİK FIRÇASI İLE SAÇ ARTIKLARINI CİHAZINIZDAN TEMİZLEYİNİZ.·       TEMİZLİK ESNASINDA ÇÖZÜCÜ VE OVUCU MADDELER KULLANMAYINIZ.·       CİHAZINIZIN PERFORMANSININ DEVAM ETMESİ İÇİN SIK SIK YAĞLAYINIZ.
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...