Çocuklar Düz Fırlatma Disk Topu LED Işıklı Uçan Ufo Sihirli Top

  • Ürün Kodu: DIUUNC7AX7
  • Kategori: Hobi
  • 95,41 TL
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
İade ve Değişim
Çocuklar Düz Fırlatma Disk Topu LED Işıklı Uçan Ufo Sihirli Top
 
Phlat Ball V3 
Uçan disk phlat ball! Bu disk uçuyor, fırlatınca topa dönüşüyor!

Çılgın eğlence başlıyor! Bastır, fırlat ve yakala!
Diskin üzerine bastır ve Phlat Ball uçuşa hazır! Onu fırlat, uçarken topa dönüşsün. Bu bir frizbi mi? Hayır! Peki ya top mu? Hayır! Bu, Phlat Ball! Dönüşen yapısıyla eşsiz bir oyuncak ve benzeri olmayan bir oyun deneyimi bu paketlerde seni bekliyor.

Havada uçarken tekrar 14 cm'lik bir topa dönüşecek Phlat Ball kolayca yakalanabilecek frizbi ve topun avantajılarını tek üründe birleştirilmiştir. İki kenarından bastırıldığında 23 cm genişliğinde bir frizbiye dönüşen ürünü istediğininz yöne doğru daha hızlı ve isabetli fırlaabilme imkanına sahip olacaksınız.

Paket Ölçüsü: 22,9 x 5,5 x 30,4 cm.
Not Renk Stok Durumuna Göre Değişmekte 

Yaş aralığı: 3-5 yaş

 
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firma Bilgileri:
TOPTANAL ELEKTRONİK VE HEDİYELİK EŞYA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ


Kargo Firmaları:
Aras  Kargo  Adakent İstoç Şubesi
Sürat Kargo İstoç Şubesi 
Mng Kargo   Adakent İstoç Şubesi 
Yurtiçi Kargo İstoç Şubesi

0554 471 14 14
0553 430 15 00
0212 522 86 83

[email protected]
Yükleniyor...