Batık Tırnak Düzeltme Aleti Tırnak Düzeltici

 • Ürün Kodu: 0KTAPB7A80
 • Barkod: 6242005405372
 • Marka: Egonex
 • Kategori: Kişisel Bakım
 • Stok: 20+
 • Fiyat
 • %41indirim
  49,00 TL
  29,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Batık Tırnak Düzeltme Aleti Tırnak Düzeltici

Ayak tırnakları pek çok nedenle batabilir...Genetik yatkınlık, aşırı terleme, rahatsız edici ayakkabılar, yanlış kesme, pedikür bu nedenlerden sadece bazılarıdır.Her yaşta olabilen ve ağrı, şişlik, sekonder enfeksiyon gibi tablolara yol açabilen bu durum en sık ayak birinci parmak tırnaklarında görülmektedir.Kadınlarda topuklu ve sivri burunlu ayakkabılar, erkeklerde geniş gözükmesine rağmen sert bot ve ayakkabılar bu durumu kötüleştirmektedir.Tırnakların çok kısa kesilmesi de tırnak batması için bir risk faktörüdür.
Bunun dışında pedikür ve bakım sırasında tırnak kenarlarının derin U şeklinde törpülenmesi, kesilip koparılması batıklara yol açan faktörlerdendir.Batık Tırnağı Düzeltme Aparatı uygulaması kolay ve pratik bir üründür. Kendiniz uygulayabileceğiniz gibi bir arkadaş ya da aile üyesinin yardımıyla da uygulayabilirsiniz.Uygulamaya tırnağınızın ağrılı tarafından başlayın. Tırnağınızı kesmeyin, kısaltmayın Telin bir ucunu kibarca batan tırnağın altından geçirin,Batık Tırnağı Düzeltme Aleti hafifçe gererek karşı tarafındaki tırnak kenarına da diğer ucu geçirinBatık Tırnak Tedavisi uygulama bu kadar basittir. işlemi yaptıktan sonra ayağınızı ılık suda 3-5 dakika bekletiniz. tırnağınız yumuşadıktan sonra üsteki vidayı tekrardan sıkınız. bu uygulamayı tırnağınızı düzeltene kadar uygulayabilirsiniz. fazla uygulamayınız, sadece tırnağınızı düzeltene kadar uygulamanız yeterli olacaktır.
Kullanımı :İşleme başlamadan önce ayağınızı 5 dakika sıcak suda tutarak tırnağınızın yumuşamasını sağlayın.Batık Tırnak Çıkartıcı Aparatın 2 kancasını tırnağın uç kısımlarına geçirin ve vidayı yavaş sıkarak tırnağın düzelmesini sağlayın.Eğer tırnağınız çok derine battıysa tek seansta düzelmek için zorlamayın duruma göre 3-4 seans uygulayınız.Tırnağınızı düzelttikten sonra işlemin etkili olması için saç kurutma makina ile tırnağın eski sertliğe kavuşmasını sağlayınız.Tırnağı düzelttikten sonra ayakkabı giymeden önce boşluklara pamuk tıkayabilirsinizPaket İçeriği:1 Adet Batık DüzelticiDİKKAT: Vidanın hızlı çevrilmesi tırnağa zarar verebilir kullanım konusunda dikkatli olunuz.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...