Elektro Şok Cihaz Şok Tabancası

Stok durumu : Var Ürün kodu : 974

Satış fiyatı :
29.90 TL

Miktar :
Facebook da paylaş Twitter da paylaş

Kısa bir süreliğine kampanya !!!

Resimde gördüğünüz Alman malı Türkiyenin en kaliteli Elektroşok cihazı NOKIA N73 Telefon görünümlü kullanışı kolay n73 telefonun boyunda cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz bir üründür. Kendinizi ve sevdiklerinizi kaliteli ürünler ile koruyun.

BOYUTLARI:  13 x 4 x 250  cm

AĞIRLIK: 150 gr
 
KELIN marka N73 görünümlü telefon elektro şok cihazı sizi hertürlü tehlikeden korur.

ÜRÜNÜMÜZÜN ÜZERİNDE OLUŞAN VOLTAJ DEĞERİ 500.000 VOLT AMPER DEGERİ YAKLAŞIK O ( SIFIR) DIR.

NEDEN ELEKTROŞOK CİHAZI

Başta Amerika güvenlik kuvvetleri olmak üzere tüm dünyadaki güvenlik güçleri elektroşok cihazları ile suçluları etkisiz hale getirmektedir. Neden sizde kendinizi tehlikelere karşı yasal bir cezası olmayan ve bayıltıcı etkisi olan bu Kelın elektroşok cihazı ile kendinizi korumuyorsunuz?
 
Taşınması kolay olmakla birlikte telefon şok cihazı telefona benzemesi ile rahatlıkla yanınızla taşıyabilirsiniz. Her zaman yanınızda bir güvenceniz olur. bu sayede kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
 
Aileniz eşiniz çozuklarınız ve kendiniz kolaylıkla taşıyabilir. kendinizi gasp kapkaç taciz vb. kötülüklerden koruyabilir karşınızdaki saldırganı etkisiz hale getirip suçluları adalete teslim edebilirsiniz.
 
Evinizde Arabanızda Seyahat Bavulunuzda İş Yerinizde vb. Alanlarda da rahatlıkla telefondan bir farkı olmamakla birlikte rahatlıkla Kullanılanılabilecek bir üründür.
 
Kelin Markalı telefon görünümlü şok cihazı Nokia n73 serisi telefona benzeyen şok cihazı yakından bakıldığında bile telefonu andırır. Kaliteli Kadife cep telefonu kılıfı ve özel kutusu ile size gelir. Ön kamera bölümünde bulunan ışık ilede fener ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sadece sesi bile size saldırmaya kalkan insanları korkutmaya yetecektir.

KİŞİSEL GÜVENLİK İÇİN İDEAL

Bu ürünü çantanızda cebinizde aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarakda herhangi bir problem teşkil etmez. heryerde kullanabileceğiniz telefon görünümlü şok cihazı sizi en kötü belalardan kurtarır. Bazı Anlarda Hayatınızı kurtardığı anlar olabilir.

ORJİNAL KUTUSUNDADIR ve KILIF HEDİYELİDİR. PİLLİ DEĞİLDİR ŞARJ EDİLEBİLİR KENDİ ÖZEL BATARYASI VARDIR.

KULLANIM:

•    KILIFTAKİ ŞARJ KABLOSUNU ÇIKARIN
•    CİHAZI 8 SAAT ŞARJ EDİN .
•    EMNİYET BUTONUNU BİR KADEME İLERİ İTTİRİN FENER YANAR İKİ KADEME İLERİ İTTİRN VE ATEŞLEME DÜĞMESİNE BASIN.
•    CİHAZIN ÖN KISMINDAKİ YATAY ELEKTROTLAR ARASINDA ELEKTRİK AKIMI OLUŞACAKTIR.
•    ELEKTRO ŞOK CİHAZI UCUNDAN  DOKUNDURULDUĞU ANDA SALDIRGANI ETKİSİZ HALE GETİRİ.
Şok cihazı alırken en önemli olay kendi özel bataryasının olup olmamasıdır. Kendi özel bataryası yok ise etkisi de yoktur Bizim ürünümüz daha fazla elektrik üretmesi için üzerinde kendi özel bataryası ve şarj kiti ile birlikte gelmektedir.

 PİL ÖMRÜ:

•    ŞARJ EDİLEBİLİR PİLİN ÖMRÜ 3-4 YILDIR.
•    PİL ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN KULLANMADAN ÖNCE 4 SAAT MUTLAKA ŞARJ EDİLMELİDİR.

Diğer web sitelerimiz[ kapiyagetir.com ][ itoptan.com ][ hemenalin.net ][ toptanbizde.com ]